zculwellpb8sqm
zculwellpb8sqm zculwellpb8sqm
  • 02-07-2018
  • Mathematics
contestada

If each iTunes song costs $0.99 and Wade bought 24 songs, how much was the total cost?

Respuesta :

bayleecase2002
bayleecase2002 bayleecase2002
  • 02-07-2018
The answer should be $23.76

Hope this helps!
Answer Link
ktenesaca0
ktenesaca0 ktenesaca0
  • 02-07-2018
the total you are going to get it going to be $23.76
Answer Link

Otras preguntas

H (x)=x^2-5 Find h (-7)
When no specific standards apply to a workplace situation, employers must follow the
suppose you own 60 shares of Microsoft, which pay a dividend of $0.13 per share per year. How much will you recieve in dividends over 5 years, assuming the divi
Chapter 9 of Frankenstein begins with this sentence: Nothing is more painful to the human mind than, after the feelings have been worked up by a quick successio
As attorneys who share equal ownership, profits, and losses in their firm, raymond james and alexander doss have opted for which legal form of business ownershi
How did westward settlement and expansion impact Chinese and Irish immigrants?
Given a choice, mike would prefer to stay up until 1:00 a.m. and sleep until 10:00 a.m. this pattern is called the:
What percentage of standard test scores is between 195 and 855?
-6n-2n=16how can I solve this problem. please give me an example
PLEX HALP I NEEDA KNOW DA MEANING OF LIFE