tatumm34 tatumm34
  • 02-05-2016
  • Mathematics
contestada

14 ounces of olive oil for $3.59

Respuesta :

helpmepassplease
helpmepassplease helpmepassplease
  • 02-05-2016
25. 6 cents for each ounce
Answer Link

Otras preguntas

__________ messages can be written and/or spoken
if two cars are identical except for the size of their engines, how will that affect their performance on the highway?
What does an author do when he uses pathos to persuade a reader?
The period of peace and prosperity in the roman empire is known as the _________ Augustus pax romana triumvirate reform period
what or who is el cadejo
Kenya exchanges $200 for euros (€). Suppose the conversion rate is €1 = $1.321. How many euros should Kenya receive?
shorter one inch one foo
Abbreviation of March?
elisa is writing an algebraic expression for the phrase 5 less than a number
The area of the trapezoid is 39 ft2. What is the height of the trapezoid?