dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

20 ounces to 25 ounces find the percent of change
What effect does Anne's use of first-person point of view in her diary have on many readers? A. It creates a bond between Anne and the readers. B. It sugg
Which describes Thucydides's contribution to Athenian culture? A. He documented the Persian Wars. B. He wrote several Greek come
The early Egyptians are thought to have used what type of scale? a.) Two tone b.) Five tone c.) Eight tone d.) Twelve tone Those are the options to this questio
What was the outcome of the Boston massacre
a travel agency charges $64 for each bus ticket and $82 for each train ticket. how much does it cost to buy 3 bus tickets and 4 train tickets
A play sold 224 tickets..each ticket cost the same.what is the cost of the ticket
What is 457*342 and how do you check you answer
Based on the plot structure of "initiation", which sentence would most likely be part of the implied resolution?
Which word in the sentence is the predicate nominative? One year ago, Jonathan became the captain of the football team. A. team B. captain C. footbal