selenavelasquez61205 selenavelasquez61205
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

please hurry i need help asap!!!!!

please hurry i need help asap class=

Respuesta :

Keava13
Keava13 Keava13
  • 03-11-2020

Answer:

the answer is 4/1 (rise over run)

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What is the value of the exponent n. Explain which law of exponents supports your answer.
twenty people are going by van to a movie. each van seats eight people. how many vans are needed to take everyone?
Ramona creates 16 paintings each month.About how many paintings will she create in 3 years ? Plz answer
Solve in 5 + in 2x = 3
Please help @musiclover10045 I have been stuck on this problem like forever
You have the following expenses: clothes—$98.95, utilities—$234.98, rent—$875.34, and groceries—$103.98. Which expenses are discretionary?
Evaluate X + 3.4 for X = 10.562
What is a verb meaning “to contemplate”? - consist -proactive -circumspect -foreboding -gesticulate -speculate -waxen -involuntary
could somebody please help with this question??
Matthew paid $5 for 8 toothbrushes. Jon paid $18 for 25 toothbrushes. Find the unit cost to determine how much each person paid per toothbrush.