jazzjatain jazzjatain
  • 01-12-2020
  • Mathematics
contestada

4 avocados cost $0.76 At this rate, how much do 9 avocados cost?

Respuesta :

mirajbow84 mirajbow84
  • 01-12-2020

Answer:

9 avocados cost $1.71

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

ANSWERS THIS PLZ PLZ PLZ!!!!!
2. Suppose you are a new employee. You notice that each payment option describes a sequence and decide to use rules to help determine which option to take. (a)
Wvat does the declaration of independence say about peoples rights
Which of the following is true about natural selection? Choose 1 answer:
-64+ x = -90.3 PLEASE HELP ASAP!!:))
is it true that if a child has a bad past can the future be as they wish
The population of a city increases by 1.5% per year. If this year's population is 288,000, what will next year's population be, to the nearest individual?
$1.99 for 17Ib =_? i dont under stand it tbh
what is the area of the shaded region? ​
one of the biggest changes to the united states' after world war 2 was​