nybrink01
nybrink01 nybrink01
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

Someone pls help me!!!I need help ASAP:/

Someone pls help meI need help ASAP class=

Respuesta :

harrinol harrinol
  • 03-12-2020

Answer:

$40 per hour

Step-by-step explanation:

Answer Link
loganwmills
loganwmills loganwmills
  • 03-12-2020

Answer:

$40

Step-by-step explanation:

Your x-axis represents how many hours they work. Since the question asks for a single hour then go up 1 unit on the graph which brings you to $40.

Answer Link

Otras preguntas

y varies directly as x. if x=5 when y=12 find x when y=30
how does.debate in the senate differ from debate in the house?
List the perfect squares between 100 and 500 that are even numbers.
What is the property, transformation, or simplification used in each step of this problem?    x-7=34
At a store , 24 bottles of water and 6 bags of chips costs $23.40. Five bottles of water and two bags of chips cost $6.60. What is the cost of a single bottle o
Evolution is: A) A change in the composition of a population from one generation to the next.B) A phenomenon that must be inferred from evidence, because it can
sophia has 3 pink tulips and 3 white tulips. what fraction of sophias tulips are pink
sophia has 3 pink tulips and 3 white tulips. what fraction of sophias tulips are pink
Substitution how do u do it??
what is 20% of $45.00?