OMGITZKIRA
OMGITZKIRA OMGITZKIRA
  • 03-02-2021
  • Mathematics
contestada

HElp pls for majior brainlest and points

HElp pls for majior brainlest and points class=
HElp pls for majior brainlest and points class=
HElp pls for majior brainlest and points class=
HElp pls for majior brainlest and points class=
HElp pls for majior brainlest and points class=

Respuesta :

tyatchison tyatchison
  • 03-02-2021

Answer:

i think its 4-3r=1.

Step-by-step explanation:

i hope i got it right so you can make some a's

Answer Link
Zezima
Zezima Zezima
  • 03-02-2021

Answer:

4 -3r (B)

w (A)

3 (A)

8 (B)

2 (B)

Explanation:

Expression = (Number, Math Operator, Number)

Answer Link

Otras preguntas

Birdseed costs ​$0.57 a pound and sunflower seeds cost ​$0.87 a pound. Angela​ Leinenbachs' pet store wishes to make a 40​-pound mixture of birdseed and sunflow
It's elimination linear equations -x+y=-2 X+y=-8
Solution of a linear equation in two variables definition
In the metric system, what is added to the base unit to create specific values?
Maslow referred to the needs for purpose and meaning that lie beyond the self as:
Quiero limpiar la cocina _______ no tengo tiempo. A. pero B. si C. cuando D. porque
Polygon ABCD has sides with these lengths: , 5 units; , 4 units; , 4.5 units; and , 7 units. The slope of is 5, the slope of is 0.25, the slope of is -2, and th
find 1/3 × 5/6 using a model
the removal of nearly all the Predators from an ecosystem would most likely result in
Mrs. Wise bought 3 lb of apples at $4 per lb. The following day there was 20% discount so she bought another 5 lb. What was the average price for all apples she