Marissa6345
Marissa6345 Marissa6345
  • 03-02-2021
  • Mathematics
contestada

If a total amount is $1.69 and 24 cookies were made, how much will per cookie cost?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-02-2021

Answer:

40.56

Step-by-step explanation:

Answer Link
JustCayla
JustCayla JustCayla
  • 03-02-2021

Answer: about 7 cents

Step-by-step explanation:

1.69/24=0.07..

Answer Link

Otras preguntas

Read the last sentence of "Ain't I a Woman?" Obliged to you for hearing me, and now old Sojourner ain’t got nothing more to say. Which best describes the effect
1. yo dé estés sepamos vayan 2. ella des esté sean vayamos 3. tú den estemos sea sepas 4. nosotros den seas sepa vayamos 5. ustedes esté sean sepamos vayas
estimate difference between 39,875 and 21,158 by rounding to the nearest thousandth before subtracting
Explain the extent to which industrialization brought change from 1750 to 1900?​
Ok ive tried everything but i just cant do it HOW DO I DO AN OLLIE
Find the measure of the angle indicated for 17 & 18
Pls i need this asap. P.S. its not 371,450
I just need help please please me Please please help me please help help
One form of aggression that is prevalent across virtually all cultures is a. violence against young girls. b. gun violence. c. domestic violence. d. bullying.
if $1,100 is deposited in a savings account that pays interest at a rate of 8% per year compounded quarterly, find the balance after four years​