yelixacastillo2
yelixacastillo2
01-03-2021
Mathematics
contestada
Me dicen la respuesta porfa
Respuesta :
Аноним
Аноним
01-03-2021
Answer:
la respuesta es la tercera abajo
Step-by-step explanation:
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 96+ )
Otras preguntas
Heelp pleaseeeeeeeeeeeee
Solve, 8x-2y=10, 3x-y=9
Tate and his family went to the Olive Garden for dinner. Their bill was $68.20 and they plan to leave a 20% tip for their server. Which is the best estimate of
1 of 5 Solve the simultaneous equations - y = 2 – 5x y=x2 – 2x – 8 — -
A researcher found a study relating the mortality rates for women aged 65 to 74, y, to the proportion of calories from sweeteners in their diets, x. When resear
A 5-pound bag of cat food costs $11.25.What is the unit price of the cat food indollars per pound?
Graph the inequality 2x + y > 4 and shade the correct solution set.
Write a short paragraph about your family's traditions and custom
In a school of 100 students, 90 study English, 75 study Spanish and 42 study French. Every student must study at least one of the three languages. What is the l
hi guys i need help ASAP i have constipation and it really uncomfortable for me and i need to get it out but im scared to have so much pain cuz i've been holdin