jayden0004
jayden0004 jayden0004
  • 04-04-2021
  • Mathematics
contestada

Please help; I'll give brainliest for the first person who answers <3

Please help Ill give brainliest for the first person who answers lt3 class=

Respuesta :

oybekabduraximov123 oybekabduraximov123
  • 04-04-2021

Answer:

m puq

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What is the equation of the line that passes through the point ( − 6 , − 6 ) (−6,−6) and has a slope of 2 3 3 2 ​ ?
Which expressions are equivalent to (7^-2)*(7^6) A. 7^2/7^-2 B. 7^6/7^-2 C. 7^-12 D. (7^2)^2
what is anatomy? why we study anatomy? purpose of study
In Florida can you be jailed for a first-time DUI offense?
plz help in the attachment below
The cost of pumpkin seeds is proportional to their weight. A 24-ounce bag of pumpkin seeds costs $6.00. What is the unit rate for the pumpkin seeds? $0.24 per o
Susan buys the item listed below at a grocery store. 2 packages of chicken priced at $12.36 per package. 1/2 pound of broccoli priced at $1.98 per pound. 1gallo
The area of a rectangular patio is square yards, and its length is yards. What is the patios width in yards?
The function f is such that f(x) = x^2 – 2x + 3 Solve f(x) = 27 (The bottom question in the photo)
Liner systems of equations