GirliKween
GirliKween GirliKween
  • 04-05-2021
  • History
contestada

I already got three questions wrong cant afford another

I already got three questions wrong cant afford another class=

Respuesta :

lalalalalalaaaaaa
lalalalalalaaaaaa lalalalalalaaaaaa
  • 04-05-2021

Answer:

It's either D or B, but I'm leaning to more of B, i'm pretty sure its B

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

5 sevenths times 3 fifths
Which postulate proves that these two triangles are congruent? AAA SSS SAS ASA
Which is the better deal? 5 pounds of apples for $4.25 or 8 pounds of apples for $6.56 Why?
The inventory turnover ratio: a.is used to analyze profitability. b.is used to measure solvency. c.reveals how many times a company sells its merchandise invent
Ned, Tony, Matt, and Juan are playing basketball. Ned scored 2p + 3 points, Tony scored 3 more points than Ned, Matt scored twice as many points as Tony, and Ju
5.45 what is the value of the second 5
Kate bought a home for $210,000. However, all the town's jobs disappeared when the local factory closed. Kate sold this home one year later for $120,000. What
Complete the following problem correctly and get brainliest! There is a patch of lily pads on a lake. "Every day, the patch doubles in size. If it takes 48 days
Mark jogged 0.6 mile. Caroline jogged 0.49 mile write an inequality to compare the distances they jogged
how health and illness beliefs can influence the assessment process