Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

On a survey, students reported how many minutes it takes them to travel to school. Here are their responses. Find the mean travel time for these students. I
help me plz with my hw
How did the postwar civil rights movement in the US reflect global events and concerns at the same time?
The Chinese exclusion of 1882 and the genteel men's agreement with Japan in 1907 both illustrate
∠A and ∠B are complementary angles of right triangle ABC, cos A = 0.83, and cos B = 0.55. What is sin A sin B?
Which form of the modifier best completes the sentence? The band's drummer seems to have more fun than __________. A.anyone else in the band B.anyone in the ba
The fight in Scene 1 of Act 1 occurs when Tybalt loses his temper Benvolio violently assaults Tybalt Capulet and Montague servants quarrel over petty insults th
Regular Hexagon ABCDEF rotates 240' counterclockwise about its center to produce hexagon A'B'C'D'E'F'. Which points will A' and B' coincide within the pre image
How are kyanite crystals formed
A human sex cell has _____ chromosomes. 13 21 23 46