santiagoa15 santiagoa15 04-05-2022 Mathematics contestada Please help this assignment is due in 20 mins! Jayvalyn is buying milk. She needs 4 liters. A​ half-liter of milk costs ​$2.86. A ​200-milliliter container of milk costs ​$1.19. What should Jayvalyn buy so she gets 4 liters at the lowest​ price?