Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 75+ )
Otras preguntas
w2 -4W-8y+2-y given w=-3 and y=-5
What geographic factors led to the decline of Sumer? Select all correct answers.
Issue Anti-Federalist belief in the need for a bill of rights Adams administration's response to challenge When Congress passed the Alien and Sedition Acts, man
63% of all people in the United States have at least some college education. If ten people were chosen at random, find the probability that exactly half have so
Most railroads were constructed in the DONE North. s. South. West. ler
If [tex]\sf a = log_92[/tex] and [tex]\sf b = log_54[/tex], find [tex]\sf log_615[/tex] in terms of a and b.
You are running your warehouse using Autonomous Data Warehouse (ADW) service and you noticed that a newly configured batch job is always running in serial even
need help. first to answer the Question gits branly bun needs to know how
what are the problem and solution of education in nepal
2/3 + 1/2 i just want to give some points away