taneekmoney taneekmoney
  • 02-02-2017
  • History
contestada

I need help on this

I need help on this class=

Respuesta :

mariaylbloor
mariaylbloor mariaylbloor
  • 02-02-2017
She would have bought 12 oranges. What you do is you divide $10.56 by $0.88 to get 12. 
Answer Link

Otras preguntas

What do you need to conduct an experiment
Why did people leave the Massachusetts Bay colony to begin new colonies?
Declarative command interrogative or exclamatory?He has ten fingers and ten toes.
Show two ways to decompose the number 749
A mobile phone company offers two monthly calling plans, A and B. Under A, every minute costs $ 0.10. Under B, the first 100 minutes costs $ 12 and every extra
96 divided by 6 in distributive property
Is 2 thousandths + 4 hundredths is greater or less than 0.127
one hundred eighty is equal to how many tens
What is the best estimate for the product of 289 and 7?
a square photo display board is made up of 60 rows of 60 photos each the area of each square photo is 4 square inches how long is each side of the display board